Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Our Father

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★★

  • The Innocents

    ★★★★½

  • The Medium

    ★★★½

  • Stillwater

    ★★★★½

  • Till Death

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • Mass

    ★★★★½

  • Flee

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Pieces of a Woman

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • The Half of It

    ★★★

  • I Still Believe

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • All the Bright Places

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • The Killing of Two Lovers

    ★★★½

  • Minari

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • Enter the Fat Dragon

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • One Day We'll Talk About Today

    ★★★★

  • Ashfall

    ★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½