Sort by
  • Indiana Jones Collection

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Call Me Kate

    ★★★

  • Rabbit Hole

    ★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • boygenius: the film

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

  • The Tide

    ★★★½

  • Creed III

    ★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Letterboxed

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★

  • Do Revenge

    ★★

  • Sanctuary

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Emily

    ★★★

  • Blonde

    ★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

  • Medicament Never Stop Never Stopping

    ★★★

  • Pearl

    ★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Liturgy of Anti-Tank Obstacles

    ★★½

  • Of an Age

    ★★★

  • Prey

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • The Flying Sailor

    ★★★

  • Lightyear

    ★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★½

  • We Cry Together

  • Fire Island

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Showing Up

    ★★★½

  • Broker

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Ice Merchants

    ★★★½

  • Godland

    ★★½

  • Funny Pages

    ★★★

  • Joyland

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½