Sort by
  • Kimi

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • 15 Minutes of Shame

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Jagged

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★½

  • Jolt

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Val

    ★★★½

  • Annette

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Tom & Jerry

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Alabama Snake

    ★★

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • The Perfect Weapon

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Wild Card: The Downfall of a Radio Loudmouth

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★

  • Class Action Park

    ★★★★

  • Black Is King

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Showbiz Kids

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Irresistible

    ★★

  • Athlete A

    ★★★★½

  • Baby God

    ★★

  • Scoob!

    ★★½

  • The Hunt

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★

  • The Way Back

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★½

  • Emma.

    ★★★★

  • Fantasy Island

  • McMillion$

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★★

  • Spaceship Earth

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Dolittle

    ★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Bombshell

    ★★★½