Sort by

pudge has logged 42 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Dumplin'

Dumplin'

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Vast of Night

The Vast of Night

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Soy Luna: The Last Concert

Soy Luna: The Last Concert

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
BIA: An Upside Down World

BIA: An Upside Down World

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Soy Luna: The Last Concert

Soy Luna: The Last Concert

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Myth: A Frozen Tale

Myth: A Frozen Tale

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Soy Luna: The Last Concert

Soy Luna: The Last Concert

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Soy Luna: Live Concert

Soy Luna: Live Concert

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Personal History of David Copperfield

The Personal History of David Copperfield

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
BIA: An Upside Down World

BIA: An Upside Down World

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Ma Rainey's Black Bottom

Ma Rainey's Black Bottom

2020
×
★★★½
Edit this entry  
21
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
BIA: An Upside Down World

BIA: An Upside Down World

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
BIA: An Upside Down World

BIA: An Upside Down World

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
BIA: An Upside Down World

BIA: An Upside Down World

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The DUFF

The DUFF

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mom's Got a Date with a Vampire

Mom's Got a Date with a Vampire

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Kim Possible

Kim Possible

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Five-Year Engagement

The Five-Year Engagement

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Phantom of the Megaplex

Phantom of the Megaplex

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Silk Road

Silk Road

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Blinded by the Light

Blinded by the Light

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
One Night in Miami...

One Night in Miami...

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Mank

Mank

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Wolfwalkers

Wolfwalkers

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Ultimate Playlist of Noise

The Ultimate Playlist of Noise

2021
×
★★★★
Read other review Edit this entry  
07
Soy Luna: Live Concert

Soy Luna: Live Concert

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Bachelors

The Bachelors

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Plus One

Plus One

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Johnny Kapahala: Back on Board

Johnny Kapahala: Back on Board

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Johnny Tsunami

Johnny Tsunami

1999
×
★★★
Edit this entry  
03
Pixel Perfect

Pixel Perfect

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Below Zero

Below Zero

2021
×
★★★
Edit this entry  
02
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Luck of the Irish

The Luck of the Irish

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 1

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Twilight Saga: Eclipse

The Twilight Saga: Eclipse

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry