Sort by
  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★

  • Dual

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Happening

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Old

    ★★

  • Nitram

    ★★★★½

  • Vortex

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Annette

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • F9

  • Nothing good comes after your 30's

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★★★

  • The Beta Test

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Mank

    ★★★½

  • GIRLZ NIGHT

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Guest

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Incisor

    ★★★

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Last and First Men

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★½