• Lightyear

    ★★

  • Dashcam

    ½

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Men

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Last Seen Alive

    ★½

  • Firestarter

    ★½

  • Our Father

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Bubble

  • Deep Water

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • The Nan Movie

    ½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Contractor

    ★★

  • Katie Price: What Harvey Did Next

  • No Exit

    ★★½

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Dog

    ★★★

  • The Quiet Girl

    ★★★½

  • Blacklight

  • Uncharted

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Fireheart

    ★★★

  • The 355

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Death to 2021

    ★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • A Castle for Christmas

  • The Unforgivable

    ★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Pirates

    ★½

  • Sing 2

    ★★

  • Home Sweet Home Alone

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Clifford the Big Red Dog

  • Operation Mincemeat

    ★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

    ★½

  • Night Teeth

    ★½