RSS feed for Dan
  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Princess Switch

  • Love the Coopers

    ★½

  • Skyscraper

    ★★

  • The House That Jack Built

    ★★★★★

  • Assassination Nation

    ★★★½

  • Lilo & Stitch

    ★★★★½

  • Mary Poppins

    ★★★★½

  • Aquaman

    ★★½

  • The Equalizer 2

    ★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★

  • Mortal Engines

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Creed II

    ★★★★

  • Leave No Trace

    ★★★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★½

  • Jurassic World

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★