• 8-Bit Christmas

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Finch

    ★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • My Son

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Sweet Girl

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★½

  • Beckett

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★

  • Flag Day

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Val

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • The Ice Road

    ★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Infinite

  • In the Heights

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • F9

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Cherry

    ★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Tom & Jerry

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Palmer

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • News of the World

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Mank

    ★★★★

  • Let Him Go

    ★★★★

  • Bruce Springsteen's Letter to You

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★