Sort by
  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • Die Hart

    ★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • Andrew Santino: Cheeseburger

  • The Old Way

    ★★★

  • Best of Stand-Up 2022

    ★½

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★

  • The Gift of Peace

    ★½

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Reno 911!: It's a Wonderful Heist

    ★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★★

  • Christmas with the Campbells

  • Christmas Ransom

    ★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Spoiler Alert

    ★★★½

  • A Holiday Spectacular

  • A Christmas Mystery

    ★★★

  • My Southern Family Christmas

    ★★½

  • Prancer: A Christmas Tale

    ★★★

  • Three Wise Men and a Baby

    ★★★½

  • A Christmas Karen

    ★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★★★

  • Christmas at the Golden Dragon

    ★½

  • Spirited

    ★★★½

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★★

  • The Killing Tree

    ★★

  • Freeze

    ★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • The Murmuring

    ★★★★½

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Lot 36

  • Graveyard Rats

  • Prey for the Devil

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Razzennest

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Spoonful of Sugar

    ★★★★

  • Section 8

    ★½

  • Smile

    ★★★

  • Patton Oswalt: We All Scream

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★

  • V/H/S/99

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★★

  • Causeway

    ★★★

  • To Kill A Tiger

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½