• The Green Knight

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • America: The Motion Picture

  • No Sudden Move

  • Luca

    ★★★★

  • Loki

  • In the Heights

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • The Woman in the Window

  • Army of the Dead

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • The Unholy

  • Bad Trip

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

  • Boogie

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Us Again

  • Son

    ★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Wrong Turn

    ★★

  • The Marksman

    ★★½

  • Don't Tell a Soul

    ★★½

  • WandaVision

  • Outside the Wire

    ★½

  • Death to 2020

  • Burrow

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Last Blockbuster

  • Let Him Go

  • Smiley Face Killers

  • Come Play

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★

  • Happy Halloween: A Halloween Kills Fan Film

  • Belushi

  • Totally Under Control

  • Soul

    ★★★½

  • Fatman

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Spontaneous

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Another Round

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★★

  • You Cannot Kill David Arquette