Sort by
  • Nope

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

  • Morbius

    ★★★★

  • The Batman

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Dune

  • The Green Knight

    ½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Tenet

    ★½

  • Bath Tub

    ★★★★★

  • Mulan

    ★★★★½

  • Cats

    ★★½

  • The Irishman

    ★★½

  • Joker

    ★★★★

  • First Cow

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★½

  • Marriage Story

    ★½

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Parasite

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Brightburn

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Cuck

    ★★★★½

  • Robin Hood

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★½

  • Venom

    ★★★★½

  • Green Book

    ★★★½

  • High Life

    ★★½

  • Suspiria

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ½

  • Super Troopers 2

    ★★★★★

  • Black Panther

  • Hereditary

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★½

  • Justice League

    ★★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★

  • mother!

    ½

  • It

    ½

  • Wonder Woman

    ★★★½

  • It Comes at Night

    ½

  • Get Out

    ★½

  • Moonlight

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★

  • Zootopia

    ★½

  • Anomalisa

    ★★

  • Shark Exorcist

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★½

  • Under the Skin

    ½

  • Blue Is the Warmest Color

    ★★★

  • G.I. Joe: Retaliation

    ★★½

  • The Master

    ★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★★½

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★★

  • Bad Teacher

    ★★★★★

  • The Social Network

    ★½

  • The King's Speech

    ★★★★½

  • Inception

    ★½

  • Avatar

    ★★★

  • The Human Centipede (First Sequence)

    ★★★★★

  • Step Brothers

    ★★★★

  • The Dark Knight

    ★★★

  • Synecdoche, New York

    ★½