Sort by
  • Boston Strangler

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • Creed III

    ★★½

  • Inside

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Cocaine Bear

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Fear

  • Infinity Pool

    ★★

  • Missing

    ★★

  • Plane

    ★★★

  • Mummies

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • A Man Called Otto

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Violent Night

  • Spoiler Alert

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disenchanted

  • Strange World

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Prey for the Devil

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★½

  • Black Adam

    ★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Till

    ★★

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Emily

    ★★½

  • See How They Run

    ★★

  • The Woman King

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Inspection

    ★★½

  • Bros

    ★★★

  • Welcome to the Club

  • Blonde

    ★★★½

  • Pinocchio

    ½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • Saint Omer

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★

  • Master Gardener

    ★★★★

  • Pearl

    ★★

  • Sr.

    ★★★