RSS feed for Patrick

Patrick has logged 11 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★
Edit this entry  
25
Loving Vincent

Loving Vincent

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Monty Python and the Holy Grail

Monty Python and the Holy Grail

1975
×
★★★★
Edit this entry  
09
It

It

2017
×
★★★★
Edit this entry  
07
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
WarGames

WarGames

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

2011
×
★★★★
Edit this entry  
01
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

2010
×
★★★★
Edit this entry