Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Fantastic Voyage

Fantastic Voyage

1966
×
★★★
Edit this entry  
26
Nope

Nope

2022
×
★★★★
Edit this entry  
24
The Stronghold

The Stronghold

2020
×
★★★½
Edit this entry  
30
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★½
Edit this entry  
28
Clue

Clue

1985
×
★★★
Edit this entry  
23
Shot Caller

Shot Caller

2017
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Gray Man

The Gray Man

2022
×
★★★½
Edit this entry  
21
Feels Good Man

Feels Good Man

2020
×
★★★★
Edit this entry  
17
The Black Phone

The Black Phone

2021
×
★★★½
Edit this entry  
14
Minions: The Rise of Gru

Minions: The Rise of Gru

2022
×
★★★
Edit this entry  
13
South Park the Streaming Wars Part 2

South Park the Streaming Wars Part 2

2022
×
★★★
Edit this entry  
13
Madness in the Fast Lane

Madness in the Fast Lane

2010
×
★★★★
Edit this entry  
04
Ricky Gervais: SuperNature

Ricky Gervais: SuperNature

2022
×
★★★
Edit this entry  
26
Men

Men

2022
×
★★★
Edit this entry  
24
The Man from Toronto

The Man from Toronto

2022
×
★★
Edit this entry  
23
Crimes of the Future

Crimes of the Future

2022
×
★★★½
Edit this entry  
23
Watcher

Watcher

2022
×
★★★★
Edit this entry  
23
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★½
Edit this entry  
22
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★
Edit this entry  
22
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★½
Edit this entry  
21
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★
Edit this entry  
20
The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

2014
×
★★★½
Edit this entry  
20
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★½
Edit this entry  
19
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★½
Edit this entry  
19
Cha Cha Real Smooth

Cha Cha Real Smooth

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
18
Mad God

Mad God

2021
×
★★★★
Edit this entry  
12
Top Gun

Top Gun

1986
×
★★★½
Edit this entry  
12
Joe List: This Year's Material

Joe List: This Year's Material

2022
×
Edit this entry  
12
Louis C.K.: Shameless

Louis C.K.: Shameless

2007
×
Edit this entry  
10
Wolf

Wolf

2013
×
★★★★
Edit this entry  
06
The Unbearable Weight of Massive Talent

The Unbearable Weight of Massive Talent

2022
×
★★★★
Edit this entry  
01
South Park the Streaming Wars

South Park the Streaming Wars

2022
×
★★★
Edit this entry  
31
Taxi

Taxi

1998
×
★★½
Edit this entry  
31
We Own This City

We Own This City

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
30
Heat

Heat

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
30
All the Colors of the Dark

All the Colors of the Dark

1972
×
★★★
Edit this entry  
30
Trainspotting

Trainspotting

1996
×
★★★★½
Edit this entry  
29
An Evening with Tim Heidecker

An Evening with Tim Heidecker

2020
×
Edit this entry  
29
The Northman

The Northman

2022
×
★★★½
Edit this entry  
28
Army of Darkness

Army of Darkness

1992
×
★★★
Edit this entry  
28
The Innocents

The Innocents

2021
×
★★★
Edit this entry  
28
The Departed

The Departed

2006
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Rendezvous

Rendezvous

1976
×
★★★★
Edit this entry  
26
In the Cut

In the Cut

2003
×
★★★
Edit this entry  
26
The Batman

The Batman

2022
×
★★★½
Edit this entry  
26
Years and Years

Years and Years

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Step Brothers

Step Brothers

2008
×
★★★★
Edit this entry  
23
The Valet

The Valet

2022
×
★★★
Edit this entry  
23
The Other Guys

The Other Guys

2010
×
★★★½
Edit this entry  
22
Videodrome

Videodrome

1983
×
★★★½
Edit this entry