Sort by
  • Argylle

    ★★

  • Silent Night

  • The Creator

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • Ferrari

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Fast X

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Stowaway

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★

  • Palmer

    ★★★½

  • Locked Down

    ★★★½

  • The White Tiger

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • Antebellum

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Project Power

    ★★½

  • Peninsula

    ★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Capone

    ★½

  • The Hunt

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Roads Not Taken

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Tesla

    ★★½

  • Relic

    ★★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½