Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
06
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Ant-Man

Ant-Man

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Mulan

Mulan

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Captain America: The First Avenger

Captain America: The First Avenger

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry