Sort by
  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Oswald the Lucky Rabbit

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Pepsi, Where's My Jet?

    ★★★★

  • Killer Sally

    ★★½

  • Pervert: Hunting the Strip Search Caller

    ★★★

  • I Love You, You Hate Me

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Welcome to the Club

    ★★

  • The 101 Scariest Horror Movie Moments of All Time

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Samaritan

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • TMNT: The Last Ronin (Animation)

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★½

  • Deadstream

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Scream

    ★★★

  • Death to 2021

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Pennywise: The Story of IT

    ★★★½

  • Escape the Undertaker

    ★★★

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Boris Karloff: The Man Behind the Monster

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Manson Brothers Midnight Zombie Massacre

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Untold: Crime & Penalties

    ★★★½

  • The Found Footage Phenomenon

    ★★★

  • Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★