• Maid

    ★★★★★

  • his

    ★★★½

  • Mother

    ★★★★

  • Colorful

    ★★★½

  • Burning

    ★★★

  • All About Lily Chou-Chou

    ★★★★★

  • Peninsula

    ★★

  • Train to Busan

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Tie Me Up! Tie Me Down!

    ★★★

  • Morgue

    ★★½

  • 7 Boxes

    ★★★★★

  • Creep

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Elle

    ★★★★

  • Rosemary's Baby

    ★★★★½

  • La Ciénaga

    ★★★★