Sort by
  • Final Cut

    ★★★½

  • The Innocents

    ★★★

  • Beau Travail

    ★★★½

  • Border

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • After Love

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★½

  • Rise of the Planet of the Apes

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Fallout

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Am I Ok?

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Resurrection

    ★★★★

  • Dual

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½