Chetan has logged 16 entries for films during June 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
The Three Musketeers

The Three Musketeers

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Black or White

Black or White

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Taken 3

Taken 3

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Life Itself

Life Itself

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Voices

The Voices

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Chappie

Chappie

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Reach Me

Reach Me

2014
×
Read the review Edit this entry  
20
Field of Dreams

Field of Dreams

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Jurassic World

Jurassic World

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Miss Meadows

Miss Meadows

2014
×
★★½
Edit this entry  
13
Entourage

Entourage

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Camp X-Ray

Camp X-Ray

2014
×
★★★½
Edit this entry  
07
Night Train to Lisbon

Night Train to Lisbon

2013
×
★★½
Edit this entry  
07
The Homesman

The Homesman

2014
×
★★★
Edit this entry  
06
Winter's Tale

Winter's Tale

2014
×
★★★
Edit this entry  
01
Citizenfour

Citizenfour

2014
×
★★★★
Edit this entry