• Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • The Beast with Five Fingers

    ★★★½

  • Idle Hands

    ★★★

  • Taking Lives

    ★★★½

  • Mad Love

    ★★★★

  • The Witch

    ★★★★½

  • Game Night

    ★★★★½

  • Blade

    ★★★★★

  • Secret Honor

    ★★★★½

  • Underworld

    ★★★½

  • Cléo from 5 to 7

    ★★★★½

  • The Four Troublesome Heads

    ★★★★

  • Pawn Sacrifice

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Scream 3

    ★★★★