Sort by
  • Pinocchio

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • DC League of Super-Pets

  • Nope

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Broker

    ★★★★½

  • Elvis

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • The Bad Guys

    ★½

  • Ambulance

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Dual

    ★★

  • Scream

    ★★

  • The 355

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The King's Man

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

  • House of Gucci

    ½

  • Hawkeye

    ★★

  • Sing 2

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★½

  • Red Notice

  • Finch

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Guilty

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★½

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Belfast

    ★★½