• Night Teeth

    ★★

  • The Manor

    ★★½

  • Bingo Hell

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Schumacher

    ★★★★

  • Prey

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Free Guy

    ★★

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Black Eagles

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Red Dot

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Playing with Sharks

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Outside the Wire

    ★★½

  • All My Friends Are Dead

    ★★★½

  • News of the World

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Songbird

  • What We Wanted

    ★★½

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Cadaver

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★★

  • Clearwater

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★

  • The Old Ways

    ★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★★

  • The Scary House

    ★★★

  • The East

    ★★★★

  • Sörensen's Fear

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Enfant Terrible

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★