• Men

    ★★½

  • Firestarter

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

  • Deep Water

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Phoenix Rising

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Jackass Forever

  • You Won't Be Alone

    ★★★★

  • The Runner

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★½

  • Pinocchio: A True Story

    ½

  • LCD Soundsystem Holiday Special

  • The King's Man

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Antlers

    ★★★

  • No Time to Die

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

  • Wolf

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Humans

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • LuLaRich

    ★★★

  • Happening

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★½

  • Belfast

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★½

  • Candyman

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Cursed

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • All the Streets Are Silent: The Convergence of Hip Hop and Skateboarding (1987-1997)

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★

  • Blue Bayou

    ★★★★½

  • Bergman Island

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★

  • After Yang

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Annette

    ★½

  • Till Death

    ★★½

  • Turnstile Love Connection

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★★★½

  • Two

    ★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

  • F9

  • Cruella

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Voyagers

    ★½