Serena has logged 26 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Houseguest

Houseguest

1995
×
Read the review Edit this entry  
25
Chained for Life

Chained for Life

2018
×
★★
Edit this entry  
24
The Quake

The Quake

2018
×
★★★
Edit this entry  
24
MXP: Most Xtreme Primate

MXP: Most Xtreme Primate

2004
×
Read the review Edit this entry  
23
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Moulin Rouge!

Moulin Rouge!

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Best Worst Movie

Best Worst Movie

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Life-Size

Life-Size

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Willow Creek

Willow Creek

2013
×
★★★
Edit this entry  
18
Hunger

Hunger

1966
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Sexy Beast

Sexy Beast

2000
×
★★★½
Edit this entry  
17
Comet

Comet

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Fall

The Fall

2006
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Lily and Jim

Lily and Jim

1997
×
Edit this entry  
16
It's Such a Beautiful Day

It's Such a Beautiful Day

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Derek DelGaudio's In & of Itself

Derek DelGaudio's In & of Itself

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Passport to Paris

Passport to Paris

1999
×
Read the review Edit this entry  
13
Minari

Minari

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Pocahontas

Pocahontas

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Breaker Upperers

The Breaker Upperers

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Grand-Daddy Day Care

Grand-Daddy Day Care

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Troll 2

Troll 2

1990
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
The Imposter

The Imposter

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
A Talking Cat!?!

A Talking Cat!?!

2013
×
½
Read the review Edit this entry  
01
Hunter Gatherer

Hunter Gatherer

2016
×
★★½
Edit this entry