• Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★

  • Us

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★½

  • Cold Pursuit

    ★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★½

  • Venom

    ★★★★

  • Incel

    ★★★★★

  • Suspiria

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Rampage

    ★★★½

  • Annihilation

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Hereditary

    ★★

  • The Commuter

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Justice League

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • The Ritual

    ★½

  • It

    ★★★½

  • Death Note

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★★

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 2

    ★½

  • Get Out

    ★★★★

  • Passengers

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • Silence

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Terrifier

    ½

  • Arrival

  • Imperium

    ★★½

  • Suicide Squad

  • Batman: The Killing Joke

    ★½

  • Nerve

    ★★★★

  • Central Intelligence

    ★★★½

  • The Nice Guys

    ★★½

  • The Conjuring 2

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • The Jungle Book

    ★★★★

  • Sausage Party

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ½

  • Darth Maul: Apprentice

    ★★

  • Zootopia

    ★★★

  • Deadpool

    ★★

  • Swiss Army Man

    ½

  • The Revenant

    ★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★½

  • Daddy's Home

    ★★★½

  • Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

    ★★½

  • The Night Before

    ★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★

  • Spectre

    ★★★½

  • The Intern

    ½

  • The Martian

    ★½

  • Fantastic Four

    ★★½

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Jurassic World

    ★★★★