• George Carlin's American Dream

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • All Madden

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • The Cursed

    ★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Memoria

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Souvenir: Part II

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Val

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★

  • Coming Home in the Dark

    ★★★½

  • Wild Indian

    ★★★

  • Mass

    ★★★★

  • Superior

    ★½

  • Passing

    ★★★★

  • Prime Time

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • Censor

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Nomadland

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • The New Mutants

  • Tenet

    ★★★½

  • I Know This Much Is True

    ★★★★½

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★★