Sort by
  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • The Phantom of the Open

    ★★★½

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Nobody's Fool

    ★★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Men

    ★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • True Memoirs of an International Assassin

    ★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Diana: The Musical

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • The Producers

    ★★★½