Sort by
  • Nobody's Fool

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Dog Day Afternoon

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Four Lions

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Citizen Kane

    ★★★★½

  • The Father

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • Paddington

    ★★★★½

  • La La Land

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★½

  • Who Is America?

    ★★★★½

  • Adaptation.

    ★★★★½

  • Interstellar

    ★★★★½

  • The Prestige

    ★★★★½