RSS feed for TheRockerX
  • Irresistible

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Scoob!

    ★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • The Willoughbys

    ★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★

  • Altered Carbon: Resleeved

    ★★½

  • Playdate with Destiny

  • DC Showcase: The Phantom Stranger

  • Superman: Red Son

    ★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Bad Boys for Life

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Bombshell

    ★★

  • Queen & Slim

    ★★★

  • Frozen II

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • The Addams Family

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Primal

    ★★★½

  • Black Fox

    ★★½

  • Wonder Woman: Bloodlines

    ★★½

  • Guns Akimbo

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★½

  • Steven Universe: The Movie

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★

  • One Piece: Stampede

    ★★½

  • Ne Zha

    ★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★½

  • Teen Titans Go! vs. Teen Titans

    ★★½

  • Batman: Hush

    ★★★½

  • Anima

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Shaft

    ★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Dark Phoenix

    ★★½

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Ma

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • Game of Thrones: The Last Watch

  • Murder Mystery

    ★½

  • Rim of the World

    ★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Wanda Sykes: Not Normal

    ★★

  • The Dead Don't Die

    ½

  • Brightburn

    ½

  • Wine Country

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Missing Link

    ★★½

  • Kevin Hart: Irresponsible

    ★★½

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★½

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Pet Sematary

  • Us

    ★★★

  • Good Boys

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★

  • Long Shot

    ★★½

  • The Beach Bum

    ★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Triple Frontier

    ★★½