Sort by
  • Barbie

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Suzume

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

  • White Noise

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

  • Lightyear

    ★★★½

  • Father of the Bride

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Line Goes Up - The Problem With NFTs

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Robin Robin

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★½

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Hit the Road

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Far from the Tree

    ★★★★

  • Tomorrow's Leaves

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • WandaVision

  • Burrow

    ★★★★½

  • Happiest Season

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • We Bare Bears: The Movie

    ★★★

  • A Whisker Away

    ★★

  • Twins in Paradise

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★