Sort by
  • Rush

    ★★★★

  • Take This Waltz

    ★★★★½

  • Love Actually

    ★★★★

  • About Time

    ★★★★½

  • Four Weddings and a Funeral

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ant-Man

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Ozark Sharks

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Player

    ★★★★★