• The Gray Man

    ★★½

  • Interceptor

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • Red Notice

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Shiny_Flakes: The Teenage Drug Lord

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • Awake

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Oxygen

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★½

  • Major Grom: Plague Doctor

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • SAS: Red Notice

    ★★★★

  • Red Dot

    ★★★½

  • Space Sweepers

    ★★

  • Below Zero

    ★★★★★

  • The Marksman

    ★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Outside the Wire

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★★

  • The Forgotten Battle

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Host

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Rising High

    ★★★★★

  • The Night Clerk

    ★★★★★

  • The Father

    ★★★

  • My Spy

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Men in Black: International

    ★★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Us

    ★★½

  • I Am Mother

    ★★★½

  • The Wolf's Call

    ★★★★★

  • Bird Box

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Tau

    ★★★★½

  • A Quiet Place

    ★★½

  • Tomb Raider

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★½

  • Flatliners

    ★½

  • Life

    ★★★★★

  • Countdown to Death: Pablo Escobar

    ★★★★★

  • Passengers

    ★★★★★

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★★★½

  • Inferno

    ★★★★★

  • Mine

    ★★

  • Split

    ★★★★

  • The Founder

    ★★★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★½

  • Now You See Me 2

    ★★★★★

  • The 5th Wave

    ★★★★

  • 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi

    ★★★★

  • Circle

    ★★★

  • Blackhat

    ★★★½

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★★

  • Interstellar

    ★★★★★