Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Sympathy for the Devil

    ★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Mafia Mamma

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • The English

    ★★★★

  • Spirited

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • Hellraiser

    ★★

  • Marlowe

    ★★★

  • Lou

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★★½

  • Devotion

    ★★★½

  • Carmen

    ★★½

  • Chevalier

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Fall

    ★★★

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★