RSS feed for Jordan
  • Tag

    ★★★

  • Godzilla: City on the Edge of Battle

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Tremors: A Cold Day in Hell

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Rampage

    ★★★

  • Batman Ninja

    ★★½

  • Game Over, Man!

    ★★½

  • Party Hard, Die Young

    ★★½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★½

  • The Ranger

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Mute

    ★★★½

  • Game Night

    ★★★

  • I Can Only Imagine

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • I Think We're Alone Now

    ★★★½

  • Mandy

    ★★★

  • Summer of 84

    ★★★½

  • Bright

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★

  • Boar

    ★★★½

  • Godzilla: Planet of the Monsters

    ★★★★

  • Daddy's Home 2

    ★★½

  • One Cut of the Dead

    ★★★★

  • At the Drive-In

    ★★★★

  • The Babysitter

    ★★★½

  • Never Hike Alone

    ★★★★

  • Errementari: The Blacksmith and the Devil

    ★★★★

  • Cold Skin

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Trench 11

    ★★½

  • Tigers Are Not Afraid

    ★★★★

  • Revenge

    ★★½

  • Kodachrome

    ★★★½

  • The Ritual

    ★★★

  • It

    ★★★★½

  • Death House

    ★★

  • The Vault

    ★★★

  • To Hell and Back: The Kane Hodder Story

    ★★★½

  • Victor Crowley

    ★★★

  • Little Evil

    ★★★

  • King Cohen: The Wild World of Filmmaker Larry Cohen

    ★★★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • The Mansion

    ★★½

  • Shot Caller

    ★★★

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Alien: Covenant

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • The Fate of the Furious

    ★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★★

  • Baby Driver

    ★★★

  • Bloodrunners

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★★½

  • Logan

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★

  • Dave Made a Maze

    ★★★

  • Cold Hell

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★½

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Hulk: Where Monsters Dwell

    ★★★

  • Terrifier

    ★★½

  • Masterminds

    ★★½