RSS feed for William

William has logged 12 entries for films during May 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
18
Better Watch Out

Better Watch Out

2016
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
18
Hush

Hush

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Commuter

The Commuter

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Simpsons Movie

The Simpsons Movie

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Family Blood

Family Blood

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Father Figures

Father Figures

2017
×
Read the review Edit this entry  
06
The Week Of

The Week Of

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry