Sort by
  • Taxi Driver

    ★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Crimson Peak

    ★★★

  • The Neon Demon

    ★★

  • The Social Network

    ★★★★

  • Black Swan

    ★★★½

  • American Beauty

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • Waves

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • All About My Mother

    ★★★★★

  • Now You See Me

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Zathura: A Space Adventure

    ★★★★★