• Death on the Nile

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

  • Mostly Minimalistic

  • No Time to Die

  • Jesús López

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Memoria

  • Titane

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Compartment No. 6

  • The Woman in the Window

  • Cuatro paredes

  • Fabian: Going to the Dogs

    ★★★★★

  • El Planeta

  • Malcolm & Marie

  • The White Tiger

  • Splinters

    ★★★★★

  • Mank

  • On the Rocks

  • Tragic Jungle

  • Picture a Scientist

  • Unorthodox

    ★★★★★

  • Shiva Baby

  • The Kangaroo Chronicles

  • Undine

  • Los conductos

  • Chaco

  • The Father

  • Promising Young Woman

  • Mama Weed

  • Little Women

  • Advantages of Travelling by Train

  • The Irishman

    ★★★★

  • La deuda

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Martin Eden

    ★★★★★

  • Corpus Christi

  • Ema

  • Joker

  • First Cow

  • Uncut Gems

  • It Chapter Two

  • Spider

  • Vitalina Varela

    ★★★★★

  • Maternal

    ★★★★★

  • A Rainy Day in New York

  • Magic of the Wild Horses

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

  • Our Mothers

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Sorry We Missed You

  • Life In Common

  • Pain and Glory

    ★★★★★

  • Endless Night

  • Baracoa

  • Piranhas

    ★★★★½

  • Far From Us

  • Who You Think I Am

  • Elisa & Marcela

    ★★★★★

  • Family Members

  • Holy Beasts

  • System Crasher

  • Lapü

  • Mute Fire

  • Monos

    ★★★★

  • Divine Love

  • The Mule

    ★★★★★