• Paws of Fury: The Legend of Hank

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Elvis

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Men

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

  • The Bad Guys

    ★★½

  • The Lost City

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★

  • Redeeming Love

    ★½

  • Scream

    ★★★

  • American Underdog

    ★★½

  • The King's Man

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • Sing 2

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

  • Encanto

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★½

  • Respect

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ★★

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★½

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • The Forever Purge

    ½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • In the Heights

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Spirit Untamed

    ★★½

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★½

  • Finding You

    ★½

  • Army of the Dead

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Save Ralph

    ★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★★