• Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Raging Fire

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • F9

    ★★★

  • The United Way

    ★★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • TINA

    ★★★★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Honest Thief

    ★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★★★

  • Money Plane

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Cats

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • Beyond the Law

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Queen & Slim

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Countdown

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★

  • Muscle

    ★★★★

  • Cleanin' Up the Town: Remembering Ghostbusters

    ★★★★

  • Once Upon a Time in Deadwood

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • The Fanatic

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Running with the Devil

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • 7500

    ★★★★

  • States

    ★★★

  • Batman: Hush

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • Killers Anonymous

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Men in Black: International

    ★★½

  • Domino

    ★★