RSS feed for Thiuda
  • Extraction

    ★★★

  • Elephant

  • Bad Boys for Life

  • The Irishman

    ★★★★½

  • The Platform

  • Joker

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Float

  • The Lion King

    ★★

  • Anna

  • Midsommar

  • Dark Phoenix

  • Godzilla: King of the Monsters

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★½

  • Rocketman

  • Skin

    ★★★½

  • Brightburn

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★½

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★★

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★½

  • Love, Death & Robots: Suits

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★★

  • System Crasher

    ★★★★½

  • Serial (Bad) Weddings 2

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • The Boy Who Harnessed the Wind

  • Polar

  • Kitbull

  • Glass

    ★★½

  • Escape Room

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • All About Me

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • The Flood

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • How About Adolf?

    ★★★★

  • Venom

  • Green Book

    ★★★★

  • Sharkwater Extinction

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • The Predator

    ½

  • Boy Erased

  • The Old Man & the Gun

  • The Favourite

  • First Man

  • Crazy Rich Asians

  • The Meg

  • The Darkest Minds

  • The Equalizer 2

    ★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★½