Sort by
  • The Swan

    ★★★

  • Scout's Honor: The Secret Files of the Boy Scouts of America

    ★★★

  • Vacation Friends 2

    ★½

  • Strays

    ★★★

  • Telemarketers

    ★★★

  • The Passenger

    ★★½

  • How to Become a Cult Leader

    ★★

  • Missing: The Lucie Blackman Case

    ★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★

  • Unknown: Cave of Bones

    ★★★

  • The Jewel Thief

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Betrayal: The Perfect Husband

    ★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Last Call: When a Serial Killer Stalked Queer New York

    ★★½

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

    ★★½

  • Eldorado: Everything the Nazis Hate

    ★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★★

  • Carl's Date

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • BS High

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Maggie Moore(s)

    ★★½

  • The Saint of Second Chances

    ★★★

  • Take Care of Maya

    ★★

  • Stan Lee

    ★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Bama Rush

  • Depp V Heard

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • Hannah Gadsby: Something Special

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • A Small Light

    ★★★½

  • Love & Death

    ★★★

  • Robots

    ★★

  • A Tourist's Guide to Love

    ★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • Ghosted

    ★★

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

    ★★★

  • Chupa

    ★★

  • Paint

    ★★

  • BEEF

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Renfield

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • The Portable Door

    ★★

  • Jules

    ★★★

  • Waco: American Apocalypse

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Tetris

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★½

  • Flamin' Hot

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★½

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★½

  • Scream VI

    ★★

  • 65