Sort by
  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moonfall

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Kate

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Trip

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Thunder Force

  • Boss Level

    ★★★

  • How It Ends

    ★★★★★

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • The Old Guard

    ★★

  • Love Wedding Repeat

  • Bloodshot

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Save Yourselves!

    ★★★★½

  • Little Women

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Gemini Man

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Military Wives

    ★★

  • Hustlers

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Where'd You Go, Bernadette

    ★★★★

  • Saving Zoë

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★½

  • Men in Black: International

    ★½

  • Changeland

    ★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Rim of the World

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • Sorry We Missed You

    ★★★★★

  • Wine Country

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Guava Island

    ★★★

  • Shazam!

    ★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Long Shot

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★★

  • Little Monsters

    ★★

  • Late Night

    ★★★

  • The Farewell

    ★★★

  • IO

  • Dumplin'

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bird Box

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★

  • Green Book

    ★★★★

  • Freaks

    ★★★★½

  • Widows

    ★★★★

  • Hotel Mumbai

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • The Meg

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Ocean's Eight

    ★★

  • Tag

    ★½

  • Hotel Artemis

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Stockholm

    ★★