Sort by
  • Falling for Christmas

    ★★★

  • The Kings of the World

    ★★★★

  • A Mother

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Other Shape

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Dog

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Home Team

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Schumacher

    ★★★

  • A Chiara

    ★★★½

  • The Bones

  • Our Happiest Days

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Rust

    ★★★★

  • Memoria

    ★★★½

  • Paris, 13th District

    ★★★½

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • A Chiara

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Amparo

    ★★★★

  • The Ice Road

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • If God Were a Woman

    ★★★

  • The City of Wild Beasts

  • Tom & Jerry

    ★★

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★★

  • The Croods: A New Age

  • Soul

    ★★★½

  • Dogwashers

    ★★½

  • Dustin

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • The Human Voice

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • Memories of My Father

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Extraction

    ★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Onward

    ★★★½

  • The Painter and the Thief

    ★★★½

  • Go!

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Bombshell

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★

  • 1917

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★½

  • Sun Inside

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★★½

  • The Laundromat

    ★★★½

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★