Sort by
  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★½

  • The Invitation

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Scream

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Old

    ★★½

  • Lamb

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • The Rental

    ★★★

  • The Grudge

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • 3 from Hell

    ★★

  • Saint Maud

    ★★★★

  • The Other Lamb

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Vivarium

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★★

  • The Curse of La Llorona

    ★★★

  • Us

    ★★★★

  • The Nun

    ★★★

  • Open 24 Hours

    ★★★½

  • Flight 666

    ★½

  • Still

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Jigsaw

    ★★½

  • The Ritual

    ★★★

  • It

    ★★★★

  • Leatherface

    ★★★½

  • Annabelle: Creation

    ★★★

  • Rings

    ★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Terrifier

    ★★½

  • Split

    ★★★½

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★★

  • Blair Witch

    ★★★

  • The Purge: Election Year

    ★★½

  • The Shallows

    ★★★

  • The Conjuring 2

    ★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • Cabin Fever

    ★★

  • The Forest

  • I Spit on Your Grave III: Vengeance Is Mine

  • Deathgasm

    ★★★½

  • Sinister 2

    ★★

  • Goosebumps

    ★★

  • Insidious: Chapter 3

    ★★½

  • The Human Centipede 3 (Final Sequence)

    ½

  • Green Room

    ★★★½

  • The Witch

    ★★★★

  • Ouija

    ★★

  • The Taking of Deborah Logan

    ★★½

  • The Town that Dreaded Sundown

    ★★½

  • Annabelle

    ★★★

  • Backcountry

    ★★½