Sort by

aidan has logged 21 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
On Happiness Road

On Happiness Road

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Pineapple Express

Pineapple Express

2008
×
Read the review Edit this entry  
11
High Life

High Life

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
Roma

Roma

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Driven

Driven

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Wildlife

Wildlife

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
mid90s

mid90s

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Crossing

The Crossing

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Burning

Burning

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Widows

Widows

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Consequences

Consequences

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
The Great Darkened Days

The Great Darkened Days

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Killing

Killing

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
Gloria Bell

Gloria Bell

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Gwen

Gwen

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Mouthpiece

Mouthpiece

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Rafiki

Rafiki

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
El Angel

El Angel

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry