Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Inhabitant

The Inhabitant

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Skinamarink

Skinamarink

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
American Carnage

American Carnage

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Moloch

Moloch

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mad God

Mad God

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Soft & Quiet

Soft & Quiet

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Run Sweetheart Run

Run Sweetheart Run

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
My Best Friend's Exorcism

My Best Friend's Exorcism

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Brazil 2002: The Real Story

Brazil 2002: The Real Story

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Racionais MC's: From the Streets of São Paulo

Racionais MC's: From the Streets of São Paulo

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Ironland

Ironland

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Mother

The Mother

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Serial Kelly

Serial Kelly

2022
×
Read the review Edit this entry  
19
Bones and All

Bones and All

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Disenchanted

Disenchanted

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Visitor

The Visitor

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Saloum

Saloum

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Slapface

Slapface

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Invitation

The Invitation

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Here Before

Here Before

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
You Won't Be Alone

You Won't Be Alone

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Terrifier 2

Terrifier 2

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
What Josiah Saw

What Josiah Saw

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
They/Them

They/Them

2022
×
Read the review Edit this entry  
11
Matriarch

Matriarch

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
One Piece Film Red

One Piece Film Red

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Significant Other

Significant Other

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
V/H/S/99

V/H/S/99

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Pearl

Pearl

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Joyland

Joyland

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Leila's Brothers

Leila's Brothers

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Piggy

Piggy

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Jeepers Creepers: Reborn

Jeepers Creepers: Reborn

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
18
Black Adam

Black Adam

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Deadstream

Deadstream

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Sissy

Sissy

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Old People

Old People

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Halloween Ends

Halloween Ends

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Grimcutty

Grimcutty

2022
×
Read the review Edit this entry  
11
Hellraiser

Hellraiser

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Bodies Bodies Bodies

Bodies Bodies Bodies

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Amsterdam

Amsterdam

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Incantation

Incantation

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Smile

Smile

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Torn Hearts

Torn Hearts

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Eike: Tudo ou Nada

Eike: Tudo ou Nada

2022
×
Read the review Edit this entry  
27
The Woman King

The Woman King

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Fall

Fall

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry