Sort by
  • KSI: In Real Life

    ★★

  • The Dangerous Rise of Andrew Tate

  • This Place Rules

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • At The End Of The Day (It's Not That Funny)

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★★

  • Stutz

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Messi

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ½

  • Till

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Enys Men

    ★★½

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★★

  • CALL ME IF YOU GET LOST LIVE

  • Moon Knight

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★★

  • Louis Theroux's Forbidden America

    ★★★★

  • Rooney

  • Uncharted

    ½

  • Pam & Tommy

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Fire of Love

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Grand Tour Presents: Carnage A Trois

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • The Grucifixion