RSS feed for tibr
  • A Star Is Born

    ★★

  • Minority Report

    ★★★★½

  • Knight and Day

    ★★★½

  • Machine Gun Preacher

    ★★

  • Patriots Day

    ★★★

  • Pixels

    ★★★

  • Draft Day

    ★★★½

  • IO

    ★★½

  • The Imitation Game

    ★★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★½

  • The Equalizer 2

    ★★★★

  • The Equalizer

    ★★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★