Sort by
  • Ice Age

    ★★½

  • Pirates of the Caribbean: At World's End

    ★★★

  • Castle in the Sky

    ★★★½

  • The Farewell

    ★★★★½

  • Little Miss Sunshine

    ★★★★½

  • The Prestige

    ★★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • Divergent

    ★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★★

  • House

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Wailing

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • The Princess and the Frog

    ★★★★½

  • The Lion King

    ★★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Tell It to the Bees

    ★★★